Vyhledej
Karate-DO > Sport > karate

Mikuláš Zbranek Mistrem ČR v karate

Redakce, / 20.06.2024, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Soutěžní školní rok zakončili čtyři z královédvorských karatistů účastí na Mistrovství ČR v karate Beginners, které se konalo v sobotu 15. června v jihomoravských Dubňanech.

FOTOGALERIE - Mikuláš Zbranek Mistrem ČR v karate


Štěpán Kovařík, Václav Malina, Nicolas Seneta a Mikuláš Zbranek postoupili vítězstvím na krajských přeborech mezi 300 nominovaných sportovců s bílými, žlutými a oranžovými pásy, první dva jmenovaní v souborných cvičení kata, druzí dva v bezkontaktní verzi sportovního zápasu kumite.

V početných kategoriích kata se našim zástupcům příliš nedařilo, medailové příčky obsadili závodníci, kteří se na tuto disciplínu dlouhodobě specializují, a tak na Vaška i Štěpána zůstalo „pouze“ sedmé místo, které je i tak velkým úspěchem. Gratulujeme!

Větší očekávání měli naši závodníci v disciplíně kumite, nicméně bezkontaktní verze se stala osudnou právě Nicolasovi, který se tzv. vykontaktoval a do bojů o medaile se bohužel neprobojoval.

A tak medailové ambice našich závodníků naplnil až Mikuláš Zbranek, který se nezalekl ani početné konkurence ve své kategorii, ani skutečnosti, že někteří jeho soupeři byli leckdy i o hlavu větší, nastoupil na tatami a porazil všechny. Po zásluze si tak mohl převzít ocenění za první místo a titul Mistra České republiky

Gratulujeme!

Petr Kocmánek

Další články KARATE-DO

 
Vaše komentáře

Přečteno 293x
 
KontaktKARATE - DO
 
Dvůr Králové nad Labem

 
Nábor nových členů probíhá v září každý rok. 
Přijímáme chlapce i dívky ve věku od 7 let.
Cvičíme v tělocvičně ZŠ v ulici Komenského, Dvůr Králové n. L.
Pondělí 16.30 - 17.30 hod.
Pátek 16.00 - 17.00 hod.
 
Bližší informace Vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese: karatedo.dknl@seznam.cz


Oddíl podporují:
  

  

Facebook skupina Karate-do
Staňte se členem naší skupiny na facebooku.
Kalendář akcí