Vyhledej
Karate-DO > Sport > karate

Královédvorští karatisté Mládková a Palan znovu úspěšní v zahraničí

Redakce, / 3.10.2023, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Dva poháry za třetí místa si odvezli královédvorští karatisté Anežka Mládková a Martin Palan z 18. ročníku mezinárodní soutěže Banzai cup z německého Berlína.

FOTOGALERIE - Karatisté Mládková a Palan znovu úspěšní v zahraničí


Velmi kvalitně obsazená soutěž probíhala oba víkendové dny 23. a 24. září a zúčastnilo se jí přes 1200 závodníků z 23 států.

Registrace závodníků bylo naplánována na pátek 22. září v pozdně odpoledních hodinách, a tak jsme do Berlína vyrazili již brzo ráno, abychom před tím stihli alespoň kratičkou prohlídku centra města – od ikonické televizní věže jsme se prošli známou ulicí Pod lipami až k Braniborské bráně, udělali pár fotek, nakoupili suvenýry. Následoval přesun na ubytování a pak městskou hromadnou dopravou do sportovní haly vystát hodinovou frontu pro potvrzení účasti, váhových kategorií a zaplacení startovného.

Královédvorští závodníci nastoupili ke svým zápasům v sobotu odpoledne, svými výkony vůbec nezaostali za mezinárodní konkurencí a po zásluze si mohli převzít shodně poháry za 3. místa
Ukázalo se tak, že rostoucí výkony našich reprezentantů správně směřují ke dvěma vrcholům letošní sezóny: prosincovému Mistrovství ČR a Světové lize mládeže, která se koná o týden později v italských Benátkách.

Oběma medailistů gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na domácí i zahraniční scéně.


Další články KARATE-DO

 
Vaše komentáře

Přečteno 210x
 
KontaktKARATE - DO
 
Dvůr Králové nad Labem

 
Nábor nových členů probíhá v září každý rok. 
Přijímáme chlapce i dívky ve věku od 7 let.
Cvičíme v tělocvičně ZŠ v ulici Komenského, Dvůr Králové n. L.
Pondělí 16.30 - 17.30 hod.
Pátek 16.00 - 17.00 hod.
 
Bližší informace Vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese: karatedo.dknl@seznam.cz


Oddíl podporují: