Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Karate-DO > Sport > karate

Podzimní medailové žně pro královédvorské karate

Redakce / 30.11.2021, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Navzdory probíhající pandemii covidu-19, která omezila amatérské sportování na minimu, vyráželi královédvorští karatisté pravidelně na soutěže, probíhající za přísných hygienických podmínek.

FOTOGALERIE - Podzimní medailové žně pro královédvorské karate

V rámci Národního poháru v Hradci Králové se královédvorští zápasníci zúčastnili i semináře s několikanásobným medailistou z Mistrovství světa panem Gogita Arkania z Gruzie.

První poprázdninové medaile přivezla Hanka Straková z Akademického Mistrovství ČR v Olomouci, následovala řada přípravných i kvalifikačních turnajů, kde karatisté velmi úspěšně bojovali o cenné kovy a nominace na prosincové Mistrovství ČR dětí, mládeže a dospělých, které se koná první prosincový víkend v Českých Budějovicích.

Na soutěži ve Vamberku rovněž proběhlo vyhodnocení nejlepších závodníků Královéhradeckého kraje za rok 2020, kde královédvorští karatisté obsadili 8 z 12 vyhodnocovaných kategorií!

Celková bilance činí:

  • úctyhodných 13 zlatých, 
  • 23 stříbrných, 
  • 32 bronzových medailí a 
  • 8 nominačních míst pro MČR.

Výsledky:


Velká cena, Ústí nad Orlicí, 6. 11. 2021
Veronika Mišáková – 1. místo kumite juniorky -48 kg, 2. místo kumite juniorky -53 kg, 3. místo kata juniorky,
Anežka Mládková – 1. místo kumite dorostenky -47 kg
Martin Palan – 1. místo kumite starší žáci -60 kg
Hanka Straková - 1. místo kumite ženy -68 kg, 3. místo kumite ženy BRH
Jakub Jarolímek – 2. místo kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35 kg
Richard Kuhn – 2. místo kumite dorostenci +70 kg
Vojtěch Malý – 2. místo kata starší žáci 8.-7. kyu
Regina Plašilová - 2. místo kumite ženy -61 kg, 3. místo kata ženy, 3. místo kumite ženy BRH
A. Mládková, A. Vágnerová, E. Wircinská – 2. místo kumite tým žákyně
Adam Bartoň-Dobenín – 3. místo kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35 kg
Dominik Mišák – 3. místo kumite starší žáci -39 kg
Jakub Šolín – 3. místo kumite dorostenci -57 kg
Elena Wircińská – 3. místo kata starší žákyně
R. Kuhn, R. Mrkvička, M. Palan – 3. místo kumite tým dorostenci
Radovan Mrkvička – 5. místo kata dorostenci
Anna Vágnerová - 5. místo kata mladší žákyně, 5. místo kumite mladší žákyně -42 kg

Shotokan cup, Vamberk, 23. 10. 2021
David Bezkočka – 1. místo kumite mladší žáci 8.-7. kyu BRH, 2. místo kata mladší žáci 8.-7. kyu
Anežka Mládková – 1. místo kumite dorostenky -47 kg, 3. místo kata dorostenky
Martin Palan – 1. místo kumite starší žáci -60kg, 1. místo kumite starší žáci +60 kg, 2. místo kata starší žáci
Hana Straková – 1. místo kumite ženy -68 kg
Jakub Šolín – 1. místo kumite dorostenci -57 kg
Jakub Jarolímek – kumite mladší žáci 8.-7. kyu -35 kg
Vojtěch Merhulík – 2. místo kumite dorostenci -70 kg, 5. místo kata dorostenci
Veronika Mišáková – 2. místo kata juniorky, 2. místo kumite juniorky -48 kg
Regina Plašilová - 2. místo kumite ženy -61kg, 3. místo kata ženy, 5. místo kumite ženy BRH
Anna Vágnerová - 2. místo kata mladší žákyně, 3. místo kumite mladší žákyně BRH
Elena Wircińská – 2. místo kumite starší žákyně -50 kg
Adam Bartoň-Dobenín - 3. místo kumite mladší žáci 8.-7. kyu BRH
Josef Mišák – 3. místo kata muži nad 40 let
Petr Nováková – 3. místo kata ženy, 3. místo kumite ženy +68 kg
Vojtěch Malý – 5. místo kata starší žáci -39 kg
Dominik Mišák – 5. místo kumite starší žáci -39 kg

Pohár nadějí, Česká Lípa, 16. 10. 2021
Vojtěch Merhulík – 1. místo kumite dorostenci -70 kg
Anežka Mládková – 1. místo kumite dorostenky -47 kg, 2. místo kata dorostenky
David Bezkočka – 2. místo kumite mladší žáci +35 kg, 8.-7. kyu
Richard Kuhn – 2. místo kumite junioři open
Ondřej Vágner – 2. místo kumite starší žáci -52 kg
Vojtěch Malý – 3. místo kumite starší žáci -52 kg, 8.-7. kyu
Radovan Mrkvička – 3. místo kumite dorostenci -63 kg
Anna Vágnerová – 3. místo kumite mladší žákyně -42 kg

Národní pohár, Hradec Králové, 9. - 10. 10. 2021
Richard Kuhn – 3. místo kumite dorostenci +70 kg
Anežka Mládková – 3. místo kumite dorostenky -47 kg
Veronika Mišáková – 3. místo kumite juniorky -48 kg
Martin Palan – 3. místo kumite starší žáci -60 kg
Vojtěch Merhulík – 5. místo kumite dorostenci -70 kg
Hanka Straková - 5. místo kumite ženy -68 kg
Jakub Šolín – 5. místo kumite dorostenci -52 kg

Vamberecký lvíček, Vamberk, 2. 10. 2021
David Bezkočka - 1. místo kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, +35 kg, 3. místo kata žáci 10-11 let, 8.-7. kyu
Jakub Jarolímek - 2. místo kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu -35 kg, 5. místo kata žáci 10-11 let, 8.-7. kyu
Vojtěch Malý - 2. místo kumite žáci 12-13 let, 8.-7. kyu -39 kg, 3. místo kata žáci 12-13 let, 8.-7. kyu
Ondřej Vágner - 3. místo kumite žáci 12-13 let, 6.-4. kyu -52 kg, 3. místo kata žáci 12-13 let, 6.-4. kyu
Anna Vágnerová - 1. místo kumite žákyně 10-11 let, 6.-4. kyu +35 kg, 2. místo kata žákyně 10-11 let, 6.-4 kyu

Národní pohár, Praha, 18. - 19. 9. 2021
Martin Palan - 2. místo kumite starší žáci -60 kg
Anežka Mládková - 3. místo kumite dorostenky -47 kg
Hanka Straková - 3. místo kumite ženy -68 kg

Akademické Mistrovství ČR, Olomouc, 5. 9. 2021
Hanka Straková - 3. místo kumite ženy -68 kg, 3. místo kumite ženy BRH

Petr Kocmánek
KARATE-DO

Další články KARATE-DO

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 295x
 
Hodnocení článku:
Kontakt



KARATE - DO
 
Dvůr Králové nad Labem

 
Nábor nových členů probíhá v září každý rok. 
Přijímáme chlapce i dívky ve věku od 7 let.
Cvičíme v tělocvičně ZŠ v ulici Komenského, Dvůr Králové n. L.
Pondělí 16.30 - 17.30 hod.
Pátek 16.00 - 17.00 hod.
 
Bližší informace Vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese: karatedo.dknl@seznam.cz


Oddíl podporují:
  

  

Facebook skupina Karate-do
Staňte se členem naší skupiny na facebooku.
Kalendář akcí