Vyhledej
Karate-DO > Sport > karate

Přijďte mezi královédvorské karatisty - nábor 21. září 2023

Redakce, / 31.08.2023, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Téměř 30 let členové sportovního klubu Karate Do Dvůr Králové nad Labem získávají úspěchy na okresní, krajské, národní i mezinárodní úrovni. Děvčata i chlapci ve věku od 7 let, kteří se nebojí zkusit něco nového, jsou vítáni, a mají tak možnost rozšířit řady úspěšných závodníků.

FOTOGALERIE - Přijďte mezi královédvorské karatisty - nábor 21. září 2023V průběhu tohoto času trenérský tým vychoval usilovnou prací množství děvčat i chlapců ze Dvora a blízkého okolí, kteří svými výkony nejen získávali a stále získávají medaile a poháry, stávají se úspěšnými trenéry či rozhodčími, ale kteří hlavně reprezentují svůj klub, Město Dvůr Králové nad Labem a Českou republiku.

I letos se veřejnosti otevírá příležitost připojit se ke skupině nadšenců, kteří se několikrát týdně věnují tréninku tohoto krásného sportu.

První trénink náboru pro sezónu 2023/2024 se koná ve čtvrtek 21. září 2023 od 16:30 hodin. Přijďte se mezi nás podívat do tělocvičny v ulici Komenského, kde pravidelně trénujeme. Informace o sportovním klubu, trénincích, trenérech a v neposlední řadě o četných úspěších našich závodníků naleznete na klubových FB stránkách.

Bližší informace vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese karatedo.dknl@seznam.cz.

Petr Kocmánek
KARATE-DO

Další články KARATE-DO

 
Vaše komentáře

Přečteno 176x
 
KontaktKARATE - DO
 
Dvůr Králové nad Labem

 
Nábor nových členů probíhá v září každý rok. 
Přijímáme chlapce i dívky ve věku od 7 let.
Cvičíme v tělocvičně ZŠ v ulici Komenského, Dvůr Králové n. L.
Pondělí 16.30 - 17.30 hod.
Pátek 16.00 - 17.00 hod.
 
Bližší informace Vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese: karatedo.dknl@seznam.cz


Oddíl podporují: