Vyhledej
Karate-DO > Sport > karate

Bronzové medaile z Mistrovství ČR v karate v Pardubicích pro Karate-Do

Redakce / 23.12.2020, Dvůr Králové nad Labem, karate-do.kralovedvorsko.cz
Letošní karatistická sezóna byla zakončená tradičním Mistrovstvím České republiky, ovšem ve zcela netradičním hávu a za zcela mimořádných podmínek, které pořadatelům uložilo Ministerstvo zdravotnictví tak, aby mohla být udělena výjimka pro konání této vrcholné soutěže.

FOTOGALERIE - Mistrovství ČR v karate

Soutěž proběhla o posledním adventní víkendu v pardubické Enteria aréně, nicméně na základě rozhodnutí Českého svazu karate pouze v kategoriích dorostu, juniorů, U21 a dospělých, které přímo navazují na evropské a světové soutěže. Do každé kategorie bylo nominováno osm nejlepších závodníků ze všech koutů naší republiky, všichni museli projít před zahájením soutěže povinným antigenním testem na Covid-19, stejně jako rozhodčí, pořadatelé a trenéři. 
Vážnost situace dokládalo zcela prázdné hlediště, limit maximálně 150 přítomných osob v hale, pouze tři tatami (původně šest), z toho každé se separátní rozcvičovací plochou a pravidelná dezinfekce prostor v přestávkách mezi každým soutěžním blokem.

Za Karate-Do Dvůr Králové se zúčastnili 4 závodníci, v kategorii dorostu to byla Adéla Mládková a Jakub Šolín, v juniorkách Veronika Mišáková a v ženách nad 18 let Hanka Straková. Navzdory výpadku v tréninkovém procesu všichni podali maximální výkon, který vyústil v zisk bodovaných pátých míst u obou dorostenců a zisk bronzových medailí pro Veroniku Mišákovou a Hanku Strakovou. Gratulujeme!

Nutno konstatovat, že nejen na našich závodnících se projevoval nedostatek tréninkové přípravy zapříčiněné zavřenými vnitřními sportovišti a můžeme si jen přát, aby vydrželo zdraví a situace dovolila, abychom mohli po Novém roce nastoupit zpět do tělocvičen.

Petr Kocmánek
Karate-Do Dvůr Králové

Další články KARATE-DO

 
Vaše komentáře

Přečteno 646x
 
KontaktKARATE - DO
 
Dvůr Králové nad Labem

 
Nábor nových členů probíhá v září každý rok. 
Přijímáme chlapce i dívky ve věku od 7 let.
Cvičíme v tělocvičně ZŠ v ulici Komenského, Dvůr Králové n. L.
Pondělí 16.30 - 17.30 hod.
Pátek 16.00 - 17.00 hod.
 
Bližší informace Vám poskytne šéftrenér oddílu Petr Kocmánek na e-mailové adrese: karatedo.dknl@seznam.cz


Oddíl podporují: